Літній англомовний табір відпочинку для дітей.

09 мая, 2017

Англомовний табір для дітей – ЛІТО 2017 «Summer English camp»

Summer English campце мовні навчальні та ігрові програми для дітей. Разом з нашими викладачами та аніматорами Ваші діти вправлятимуться в англійській мові весело та активно. Наш табір — це міський табір з перебуванням дітей з 8:00 до 17:00.

Крім навчально-пізнавальної програми, передбачена також розважальна – це спортивні ігри на прогулянці, творча майстерня (малювання, ліплення з солоного тіста, «я – маленький повар»), розвиваючі завдання на логіку, театральна студія. А захоплюючі заняття «Наша планета» та «Любій малечі про цікаві речі», «Цікава наука» — допоможуть дітям дізнатись про країни світу, пам’ятки культури, рідкісних тварин, захоплюючі наукові досліди та ще багато іншого. Дітей чекають захоплюючі екскурсії, які подарують багато вражень та яскравих спогадів.

Кожного дня є певний розклад занять та діяльності дітей; кожного дня — заняття з англійської мови, прогулянки на свіжому повітрі та рухливі ігри, завдання на логіку. Фітнес-година та заняття з творчості будуть чередуватися через день. Кожень день в таборі  — це нові знання, нові враження та нові друзі.

Є два варіанти перебування в таборі:

  1. з 8:00 до 13:00;
  2. з 8 :00 до 17:00.

    Summer English camp —  літо 2017

      з 8:00 до 13:00 з 8:00 до 17:00
    Абонемент (тиждень)  375 грн.(75 грн./день) 700 грн.(140 грн./день)
    Склад  В оплату входить перебування в таборі та другий сніданок. В оплату входить перебування у таборі, другий сніданок, обід та полуденок.

При придбанні абонементу на 2 тижні — знижка 7%.

УВАГА!  При припиненні відвідування дитячого табору — кошти не повертаються. У випадку пропусків, ваша дитина може віхдодити оплачені дні протягом наступного тижня (якщо ви придбали абонемент на 1 тиждень); та протягом двох тижнів (якщо ви придбали абонемент на 2 тижні).

Чекаємо дітей віком від 4-х до 12 років. Ми знаходимось за адресою: вул.Запорізька 7 (район ринку — 1 Занасип).

Далее
Новый игровой центр-батут «Дом солнца»Дитячий День народження

Все Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *